Кейси Тола – видео

Kejsi Tola - Carry Me In Your Dreams (Albania) Live 2009 Eurovision Song Contest

Kejsi Tola represented Albania at the 2009 Eurovision Song Contest in Moscow with the song Carry Me In Your Dreams

KEJSI TOLA - PERENDESHE E FANTAZISE ( Kenga Magjike 2012 - Nata e pare Gjysem Finale )

Konkurimi ne Kenga Magjike 2012 Nata Pare Music: Alban Skenderaj Lyric: Alban Skenderaj Arrangement: Darko Dimitrov ...

KEJSI TOLA & ERIK LLOSHI - Kolazh me kenge Kosovare, 100 VJET MUZIKE

Nata e Vitit të Ri, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco ...

Më Merr Në Ëndërr

Provided to YouTube by TuneCore Më Merr Në Ëndërr · Kejsi Tola Historia E Muzikës Së Lehtë Shqiptare, 1962 - 2015, Vol.

Kejsi Tola - U Rritem ( Official Video )

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Music: Flori Mumajesi Lyrics: Flori Mumajesi Video: Talelli Production Production: Threedots.

Kejsi Tola's first rehearsal (impression) at the 2009 Eurovision Song Contest

Powered by http://www.eurovision.tv (visit the website!) Kejsi Tola will represent Albania in Moscow with the song Carry Me In ...

Perendeshe e fantazise

Provided to YouTube by Ditto Music Perendeshe e fantazise · Kejsi Tola Perendeshe e fantazise ℗ Kejsi Tola Released on: ...

Kejsi Tola sings "Më Merr Në Ëndërr" (Albania 2009)

Powered by http://www.eurovision.tv . Kejsi Tola - "Më Merr Në Ëndërr", Albanian entry for the 2009 Eurovision Song Contest ...

KEJSI TOLA - ICEBERG (Kenga Magjike 2014)

Publisher: OnAir Music All Rights Reserved: Jon Music sh.p.k Website: http://kengamagjike.com.

Kejsi Tola - U Rritem (Acoustic)

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA Music: Flori Mumajesi Lyrics: Flori Mumajesi Guitar: Denis Hima, Bilma Piranaj Cajon ...

U perfol per lidhje dashurie me Flori Mumajesin, flet Kejsi Tola

Kejsi Tola dhe Flori Mumajesi, pak kohë më parë, u përfolën në media për një histori dashurie mes tyre. Këtë mbrëmje, e ftuar “Në ...

KEJSI TOLA - ME JETO ( KENGA MAGJIKE 2011 )

KENGA MAGJIKE 2011 Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk ...

Apartamenti 2xl - Kejsi Tola ne Apartamentin 2xl ( 16.11.2014)

Web: http://www.tring.tv/Apartamenti2xl/ Youtube: http://www.apartamenti2xl.tv Facebook: http://www.facebook.com/TringDigital ...

Случайные видео:

© 2020 | Главная | Contact